Oferty pracy

KOLORYSTA
Zadania:
- przygotowanie mieszaniny farb o wymaganej barwie i konsystencji
- ocena zgodności kolorystycznej z wzorcem
- pomoc i współpraca przy obsłudze maszyny drukującej

Wymagania:
- wykształcenie  minimum zawodowe (preferowane poligraficzne)
- doswiadczenie w mieszaniu kolorów
- wrażliwość estetyczna
- umiejętność rozpoznawania barw i ich kombinacji
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- zręczność i dokładność w wykonywaniu zadań

Oferujemy:
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie
- wynagrodzenie stałe plus premia
- szkolenia  branżowe

HANDLOWIEC
Zadania:
- poszukiwanie nowych rynków zbytu
- bieżąca współpraca z klientami firmy
- doradztwo handlowe
- realizacja planów sprzedaży

Wymagania:
- wykształcenie wyższe preferowany handel zagraniczny
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego
- prawo jazdy  oraz gotowość na wyjazdy służbowe
- dobra organizacja pracy, zdolności negocjacyjne

Oferujemy:
- wynagrodzenie stałe i premia zależna od wyników

Osoby do pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych

- Praca w systemie trzyzmianowym.

- Kandydat powinien posiadać wykształcenie średnie techniczne
- Uprawnienia do obsługi wózka widłowego dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie na  adres :   kadry@newpattern.eu
CV i listu motywacyjnego z umieszczeniem w temacie maila nazwy stanowiska

Prosimy o umieszczenie klauzuli :
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w  celu przeprowadzenia procesu rekrutacji
(zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz.Ustaw Nr 133,poz.883)

Nasza oferta

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę  produktów, począwszy od folii przeciwprężnych poprzez folie finish preimpregnat, folie postimpregnat, papiery dekoracyjne a całość uzupełniona jest dopasowanymi do kolorystyki folii papierowymi obrzeżami meblowymi.

Działamy profesjonalnie i gwarantujemy:

  • najwyższą jakość produktu
  • stosując niezawodne, sprawdzone technologie, doskonałych fachowców i systematyczną kontrolę jakości

  • powtarzalność
  • zdajemy sobie sprawę, iż stabilność kolorystyki to podstawowy czynnik wpływający na decyzję naszych Odbiorców

  • indywidualne podejście
  • potrzeby naszych Odbiorców traktujemy indywidualnie, w rezultacie to Klient  ma wpływ na ostateczny kolor jak i charakter wybarwień naszych produktów

  • nowoczesne wzornictwo
  • oprócz produktów wykonywanych na indywidualne zamówienia, stale poszerzamy własną kolekcję , w oparciu o najnowsze trendy stylistyczne i kolorystyczne występujące w branży meblowej

Pytaj o wyroby z certyfikatem FSC® dostępne w naszej ofercie.

Firma zrealizowała projekt nr RPPK.01.01.00-18-689/09 o nazwie: "Wdrożenie przez spółkę NEW PATTERN innowacyjnej technologii produkcji folii finisz preimpregnat i surowego, zadrukowanego papieru dekoracyjnego" .Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 – 2013